180. Krajina s jezerem 19.století

Velký olej na plátně s motivem krajiny s jezerem, signováno vpravo dole, datováno 1890
Technika: olej na plátně, datace: 1890
Šířka: 71 cm, výška: 99 cm, rámování: 123 x 96 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 05.12.2017 20:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 14 500 Kč