186. V Rohatýně
signatura, datace, název vpravo dole, rámováno
Technika: tempera, datace: 1917
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 60,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 22:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč