195. E. Hradil - Pohled na vesnici
signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 1945
Šířka: 78 cm, výška: 51,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 22:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč