217. Koláž Piano Gillott
dobová koláž, signováno vpravo dole JH, zaskleno
Technika: koláž
Šířka: 14 cm, výška: 16 cm, rámování: 32,5 x 27 cm
Konec dražby: 28.07.2019 16:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč