Prarodiče s vnukem

signováno a datováno zespodu sošek
Materiál: dřevo, datace: 1952
Výška: 23,5 až 20 cm

Konec dražby: 04.03.2024 21:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč