230. Dalmácké dívky
Signováno, datováno vpravo dole, zaskleno. 2 kusy
Technika: kresba na kartonu, datace: 1880
Šířka: 29 cm, výška: 43 cm, rámování: 47 x 33 cm
Konec dražby: 13.12.2018 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč