23. Pohled na kostel

Technika: olej na malířské desce
Šířka: 88 cm, výška: 115 cm, rámování: 130 x 102 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:11 SELČ

Zbývá: 6d 3h 26m 53s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč