236. Plachetnice
signováno vpravo dole, neurčený autor, blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 61 x 75 cm
Konec dražby: 06.12.2017 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč