237. Pradleny
autor neurčen, zašpiněná malba
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 47 cm, rámování: 61 x 47 cm
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 05.12.2017 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč