237. Pradleny

autor neurčen, zašpiněná malba
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 47 cm, rámování: 61 x 47 cm
Stav: poškozená malba, rám

Konec dražby: 05.12.2017 21:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč