264. Končiny
signováno vpravo dole, fixováno na překližce
Technika: olej na plátně
Šířka: 28 cm, výška: 19 cm, rámování: 30 x 39 cm poškozen
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 22:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč