278. Hlava dívky
Autor: Vít Skála
(1883 Praha - 1967 Terezín (Litoměřice))
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 22 cm, rámování: 26 x 26 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč