Podzimní cesta

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 35 cm, rámování: pošk.46 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 29.11.2021 19:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč