35. Domácí idyla

velký formát oleje na plátně, signováno vpravo dole, pravděpodobně belgická škola konce 19.století, bohatě zdobený zlacený široký původní rám, mírné oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 65 cm, výška: 84 cm, rámování: 114 x 95 cm

Konec dražby: 26.09.2017 18:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 500 Kč