371. Módní návrh
signováno vlevo dole, nápis Le Prague, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1914
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 52 x 40 cm
Konec dražby: 28.07.2019 18:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč