395. V zimě
signováno a datováno vpravo dole. Malba i rám poškozeny.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1944
Šířka: 41 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 55 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 19:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč