397. Les
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rám poškozen
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1995
Šířka: 42 cm, výška: 31 cm, rámování: 53 x 65 cm
Konec dražby: 28.07.2019 19:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč