46. Pár v krajině
Signováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 25.09.2018 18:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč