Rozjímající

Rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 43,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 600 Kč