49. Smetanovo náměstí Litomyšl
Technika: olej na dřevě
Šířka: 38 cm, výška: 29 cm, rámování: 34 x 42 cm
Konec dražby: 19.06.2019 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč