5. Abstrakce

signováno a datováno tužkou uprostřed dole
Technika: lept na kartonu, datace: 1981
Šířka: 12 cm, výška: 15 cm, rámování: 29 x 24 cm

Konec dražby: 14.09.2020 20:05 SELČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 750 Kč