533. Žena s růžemi

signováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 57 x 80 cm

Konec dražby: 14.07.2019 21:22

Zbývá: 17d 11h 4m 9s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč