Pohled do krajiny

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 52,5 x 67,5 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč