68. Lodě v přístavu
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1892
Šířka: 84 cm, výška: 56,5 cm, rámování: 84 x 110 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč