71. Ruská vesnice
Olištováno, na reversu autorský popisek a datace
Technika: olej na kartonu, datace: 1973
Šířka: 44 cm, výška: 41 cm, rámování: 45 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč