71. Napajedlo

signováno a datováno vpravo dole, původní zlacený rám
Technika: olej na překližce, datace: 1887
Šířka: 32 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 63 x 54 cm

Konec dražby: 11.12.2018 20:41

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč