76. Květina ve džbánu
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 42 cm, rámování: 52 x 62 cm
Konec dražby: 17.04.2019 21:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč