82. Chaloupka u lesa
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 54 cm, výška: 40 cm, rámování: 56 x 69 cm
Konec dražby: 11.04.2018 19:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč