84. Květiny ve váze
Signováno a datováno vlevo dole.
Technika: olej na plátně, datace: 1958
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm
Konec dražby: 14.07.2019 13:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč