91. Zátiší s kachnou
signováno vlevo nahoře, datováno 1922, mirně poškozený rám
Technika: olej na plátně, datace: 1922
Šířka: 45 cm, výška: 56 cm, rámování: 70 x 59 cm pošk.
Konec dražby: 28.07.2019 13:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 650 Kč