92. Pasák se stádem

signováno vlevo dole, monogram A.L., 18. století, neurčený autor, , restaurováno
Technika: olej na plátně, datace: 18.století
Šířka: 11,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 22 x 30 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 26.09.2017 19:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč