363. Ležící žena
Autor: Bedřich Ženíšek
(1872 Plzeň - 1930 Mnichovo Hradiště)
původní blondel rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 35 x 45 cm
Konec dražby: 28.07.2019 18:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč