87. Po koupeli
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1967
Šířka: 19 cm, výška: 29 cm, rámování: 44,5 x 33,5 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč