91. Elegán

Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 45 x 33 cm

Konec dražby: 18.09.2019 21:00 SELČ

Zbývá: 0d 5h 35m 55s

Vyvolávací cena: 2 800 Kč