92. Elegán
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 45 x 33 cm
Konec dražby: 18.09.2019 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč