Konvolut 2ks grafik

Autor: Josef Herčík
(1922 Uherský Brod - 1999 Praha)

2 ks mědirytin, paspartováno, zaskleno, signováno tužkou vpravo dole
Technika: ocelorytina
Šířka: 30,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 26,5 x 30,5

Konec dražby: 20.06.2019 22:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč