226. Drbny
Autor: Anna Mládková
(1914 Tábor)
signováno vpravo dole, vzadu doprovodný popisek
Šířka: 22,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč