Zimní krajina

Autor: A. Brožek

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1924
Šířka: 97 cm, výška: 72 cm, rámování: 84 x 110 cm - poškozen

Konec dražby: 28.07.2019 16:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč