68. V zimě
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1992
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 55 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 22.10.2019 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat