87. Slunečnice - L formát
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, karton mírně prohnutý, rám poškozen
Technika: olej na kartonu, datace: 1969
Šířka: 70 cm, výška: 100 cm, rámování: 117 x 86 cm
Konec dražby: 22.10.2019 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč