80. Letní klid

Autor: Stanislava Červenková
(1925 Říčany - 2001)

signováno a datováno vpravo dole, na reversi autorský štítek, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1982
Šířka: 60 cm, výška: 73 cm, rámování: 93 x 81 cm

Konec dražby: 12.06.2018 20:41

Dosažená cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 700 Kč

Seznam příhozů (28)

částkapříhoz
6 500 Kč12.6.2018 20:36:25
6 000 Kč12.6.2018 20:36:21 (limit 12.6.2018 20:34:38)
6 000 Kč12.6.2018 20:36:25 (limit 12.6.2018 20:34:38)
5 500 Kč12.6.2018 20:36:21
5 000 Kč12.6.2018 20:36:17 (limit 12.6.2018 20:34:38)
4 900 Kč12.6.2018 20:36:17
4 800 Kč12.6.2018 20:36:15 (limit 12.6.2018 20:34:38)
4 700 Kč12.6.2018 20:36:15
4 600 Kč12.6.2018 20:36:12 (limit 12.6.2018 20:34:38)
4 500 Kč12.6.2018 20:36:12
4 400 Kč12.6.2018 20:36:09 (limit 12.6.2018 20:34:38)
4 300 Kč12.6.2018 20:36:09
4 200 Kč12.6.2018 20:36:03 (limit 12.6.2018 20:34:38)
4 100 Kč12.6.2018 20:36:03
4 000 Kč12.6.2018 20:34:38 (limit 12.6.2018 20:34:38)