80. Letní klid

Autor: Stanislava Červenková
(1925 Říčany - 2001)

signováno a datováno vpravo dole, na reversi autorský štítek, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1982
Šířka: 60 cm, výška: 73 cm, rámování: 93 x 81 cm

Konec dražby: 12.06.2018 20:24

Aktuální cena: 2 700 Kč

Zbývá: 18d 3h 46m 45s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 700 Kč