Letní klid

Autor: Stanislava Červenková
(1925 Říčany - 2001)

signováno a datováno vpravo dole, na reversi autorský štítek, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1982
Šířka: 60 cm, výška: 73 cm, rámování: 93 x 81 cm

Konec dražby: 12.06.2018 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč