Marylin Monroe

Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)

serigrafie vydaná vydavatelem Galerie Leo Castelli New York, číslováno vlevo dole tužkou 44/100, signováno vpravo dole v kameni, zaskleno, volný list 57 x 38 cm, nově rámováno
Technika: serigrafie, materiál: na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 68 x 48,5

Konec dražby: 11.06.2018 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč