67. Selka v čepci
signováno a datovno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 34 cm, výška: 44 cm, rámování: 49 x 40
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 18.06.2019 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč