207. Refuge

Autor: Micheline Chibrac
(1912 Francie - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1982
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 66 x 58 cm

Konec dražby: 28.07.2019 15:56

Zbývá: 1d 5h 36m 37s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč