68. Jedová chýše
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 9 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 21 x 17,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč