105. Pražský most

Autor: Jiří Chadima
(1923 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 19 cm, rámování: 32 x 58 cm

Konec dražby: 10.12.2018 21:41

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč