66. Rozkvetlá alej
Autor: Jaroslav Ronek
(1892 Praha - 1962)
signováno vpravo dole, rámováno v původním rámu, mírné oděrky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 60 cm
Konec dražby: 25.09.2018 19:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč