101. Akt ženy
Autor: Jan Fischer
(1907 Praha - 1960)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1937
Šířka: 29,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 53,5 x 39 cm
Konec dražby: 25.09.2018 19:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč