Krajina

Autor: Jindřich Šimek
(1901 Doudleby nad Orlicí - 1979 Rokytnice v Orlických horách)

nesignováno, na reversu autorské razítko, na rámu drobné oděrky
Šířka: 16,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 22,5 x 26,5 cm

Konec dražby: 25.09.2018 19:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč