Interiér

Autor: Josef Místecký
(1891 Valašské Meziříčí - 1957 Valašské Meziříčí)

kresba uhlem, nesignováno, pochází z pozůstalosti J. Místeckého, publikováno ve vlastivědné revue Valašsko prosinec 2013 na straně 39, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 18 cm, rámování: 34 x 34 cm

Konec dražby: 25.09.2018 19:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč