106. Mozart v Praze

Autor: Nora Musatová
(1931 Praha)

kombinovaná technika na skle, podmalba, signováno a datováno vpravo dole, rámováno, získáno přímo od autorky
Materiál: na skle, datace: 1983
Šířka: 17 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 18,5 x 23

Konec dražby: 25.09.2018 19:50

Aktuální cena: 1 500 Kč

Zbývá: 3d 4h 25m 1s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč