106. Mozart v Praze

Autor: Nora Musatová
(1931 Praha)

kombinovaná technika na skle, podmalba, signováno a datováno vpravo dole, rámováno, získáno přímo od autorky
Materiál: na skle, datace: 1983
Šířka: 17 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 18,5 x 23

Konec dražby: 25.09.2018 19:59

Dosažená cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (19)

částkapříhoz
3 900 Kč25.9.2018 19:54:15 (limit 25.9.2018 19:47:58)
3 800 Kč25.9.2018 19:54:15
3 700 Kč25.9.2018 19:54:07 (limit 25.9.2018 19:47:58)
3 600 Kč25.9.2018 19:54:07
3 500 Kč25.9.2018 19:54:03 (limit 25.9.2018 19:47:58)
3 400 Kč25.9.2018 19:54:03
3 300 Kč25.9.2018 19:50:21 (limit 25.9.2018 19:47:58)
3 200 Kč25.9.2018 19:50:21
3 100 Kč25.9.2018 19:48:35 (limit 25.9.2018 19:47:58)
3 000 Kč25.9.2018 19:48:35 (limit 25.9.2018 19:48:35)
2 500 Kč25.9.2018 19:45:40 (limit 25.9.2018 19:44:45)
2 500 Kč25.9.2018 19:45:40 (limit 25.9.2018 19:45:40)
2 200 Kč25.9.2018 19:44:46 (limit 25.9.2018 19:44:45)
2 100 Kč25.9.2018 19:44:45 (limit 25.9.2018 19:40:39)
1 900 Kč25.9.2018 19:42:37 (limit 25.9.2018 19:40:39)