80. Ptáci 2

Autor: Jozef Šturdík
(1920 Křižovaný u Trnavy, Slovensko - 1992 Bratislava)

signováno a datováno vlevo nahoře
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 19 cm, rámování: 36 x 41 cm

Konec dražby: 25.09.2018 19:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč